Společnost OKNA.EU pokračuje v úspěšné fotosoutěži o výhry za více než 200 000 Kč

Redakční

Letošní ročník fotosoutěže společnosti OKNA.EU a portálu Svépomocí.cz přináší hned několik novinek. Celková hodnota výher je vyšší, stejně jako finální počet výherců. Poukazy na okna letos můžou vyhrát až čtyři soutěžící. Princip soutěže zůstává ovšem stejný.

„Rozhodli jsme se navázat na dva předchozí velmi úspěšné ročníky fotografické soutěže o okna a ve spolupráci s portálem Svépomocí.cz vyhlásit již třetí ročník této soutěže. Letos můžou zájemci soutěžit o ceny v hodnotě více než 200 000 Kč,“ říká Ing. Jiří Chomát ze společnosti OKNA.EU, která již více než dvacet let prodává okna plastová, plastohliníková, hliníková, dřevohliníková i dřevěná okna.

Pro zapojení do soutěže o moderní a kvalitní okna z nabídky společnosti OKNA.EU je třeba pořídit fotografii zajímavého, netradičního, nápaditého nebo klidně obyčejného okna a po krátké registraci ji vložit na stránku www.okna.eu/soutez nebo prostřednictvím odkazů na www.svepomoci.cz. Ze všech soutěžních příspěvků, zaregistrovaných od 1. března do 31. července 2017 vybere odborná porota 20 fotografií, které pak budou 8. srpna zveřejněny na stránce www.okna.eu/soutez. O finálním vítězi rozhodne veřejnost, která bude moci hlasovat až do zářijového veletrhu FOR ARCH 2017 v PVA EXPO Praha – Letňany.

Vedle tří hlavních cen ve fotografické soutěži v podobě poukazů na okna v hodnotě 100 000 Kč, 50 000 Kč a 25 000 Kč, mohou návštěvníci veletrhu FOR ARCH 2017 soutěžit i o další poukaz na okna v hodnotě 50 000 Kč v anketě přímo na veletrhu na stánku společnosti OKNA.EU a Svépomocí.cz. Poukaz vyhraje návštěvník, jenž správně tipne počet hlasů, které získá vítězná fotografie. Pokud nikdo správný výsledek neuhádne, vyhraje nejbližší tip.

Do soutěže se můžou zapojit i lidé, kteří od společnosti OKNA.EU již letos okna poptávali, protože v případě výhry lze poukaz uplatnit i zpětně - na okna zakoupená v letošním roce.

Okna společnosti OKNA.EU, o které se v soutěži hraje, si můžou zájemci prohlédnout v prémiových showroomech v Praze-Pankrác a v Říčanech-Modleticích. Zde si návštěvníci udělají reálnou představu o celém portfoliu nabízených produktů, včetně oken a dveří velkých formátů, které v klasických prodejnách nejsou běžně k vidění.

V nových pražských showroomech jsou vystaveny kromě základních typů oken také prémiové produkty, jako jsou moderní posuvné HS portály, hliníkové vchodové dveře v designovém provedení či neobvyklá řešení velkoplošných zasklení včetně celoprosklených rohů. Zákazníkům se tak naskýtá možnost nejen vidět a porovnat jednotlivé produkty, ale také si zkusit manipulaci s okny nebo dveřmi před učiněním nákupního rozhodnutí.

Naše showroomy jsou na českém trhu ojedinělé jejich rozsahem, zákazníci si v nich tak mohou nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet manipulaci například s hliníkovými a dřevohliníkovými okny v různých designových variantách, včetně zabudovaných žaluzií, skrytých křídel či bezrámových detailů,“ přiblížil Ing. Jiří Chomát ze společnosti OKNA.EU význam prémiových showroomů.

Více o společnosti na www.okna.eu a www.zarucenekvalitniokna.cz

Informace o stavbě a rekonstrukci svépomocí, najdete na www.svepomoci.cz

VIDEO: Montáž komínového systému Schiedel KOMBIGAS
Předchozí článek autora
24.08.2016 12:00 29949 zhlédnutí
VIDEO: Montáž komínového systému Schiedel KOMBIGAS
Potřebujete komín ke spotřebiči na pevná paliva i ke spotřebiči na plyn?...
PRODLUŽUJEME 3. ročník FOTOSOUTĚŽE o okna! Soutěžte o výhry v hodnotě více než 200 000 Kč
Následujicí článek autora
27.07.2017 12:15 3373 zhlédnutí
PRODLUŽUJEME 3. ročník FOTOSOUTĚŽE o okna! Soutěžte o výhry v hodnotě více než 200 000 Kč
Prodlužujeme fotosoutěž o výhry v hodnotě více než 200 000 Kč. Do 13. 8. 2017 můžete...