SVĚT OKEN - ZKUŠENOSTI!!!

Máte prosím někdo z vás zkušenosti ( dobré či špatné ) s fa. SVĚT OKEN?? Mají teď dost dobré ceny a já řeším okna. Děkuji!!!!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od mirek
14. led 2016 11:00 #8198
Před 5 lety výměna oken ve starém domě. Okna a jedny dvojkřídlé dveře - kvalita výborná,
montážní skupina super, komunikace s firmou horší, reklamováno : jeden venkovní parapet na třikrát, kryty žaluzijí dovezeny bílé místo odstínu zlatý dub.
Do nového domu asi zkusíme zas, aspoň nacenit a uvidíme.

Odpověď od Michal Najvárek
15. led 2016 14:55 - 15. led 2016 14:55 #8215
Akce z jejich strany bez problému, chlapci přijeli v dohodnutý termín a hodinu..
Byla celkem kosa, tak lupli do sebe nějakou tu slivovici do kávy, a pak jeli jak namydlení. Stál jsem jim za zadkem. Bez problému odpověděli na vše co jsem potřeboval vědět.
Na jejich práci nemám připomínek. Přijeli 19.12.2015. Některé větší okna se hůře otvírají , ale mam novostavbu, takže vím že si to nějak sedá.. Nechali mi tam klíč a řekli jak si to mam poštelovat, takže nima problém.
Poslední úprava: 15. led 2016 14:55 od Michal Najvárek.

Odpověď od kutil Tom
24. úno 2016 22:42 #8609
Nedoporučuji firmu Svět oken Vsetín,Okna vyrobena z recyklátu.Nikdo neupozorní a cenová nabídka se tváří jako okna z prvoplastu.Nikde v drážce nenajdete Made in Germany.

Odpověď od Michal Kopečný
28. úno 2017 11:07 #10928
Co se týká kvality montáže, tak asi záleží pobočka od pobočky. Někde někdo může mít blbý den a odrazí se to v práci. Kvalita výrobků je ale něco jiného, ta musí být všude stejná. Já s nimi byl také spokojen (mám od nich dveře a okna) - pobočka Brno: www.svet-oken.cz/cz/pobocky/brno.html Materiál i práce jsou dle mého v pořádku.
Tady posílám odkaz na další recenze, na které jsem narazil. forum.tzb-info.cz/131976-jak-by-meli-spravne-montovat-okna
www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/5506-svet-oken.html

Odpověď od Romankaa
09. srp 2017 13:28 #11877
Zkušenosti máme a byli jsme velmi spokjeni. Oceňuji hlavně jejich servis.

Odpověď od Richardsonec
09. srp 2017 14:08 #11878
Znám je. mají hodně reklam. myslím, že budou dobří. Doporučují kouknout na jejich siciální sítě. Tam bude dost recenzí na firmu celkově od více lidí. A nebo Heuréka. já tam narazil na www.okna-hned.cz/ taky díky recenzím. lepší hledat prostor, kde se vyskytují s názorem více lidí.

Odpověď od AnkaKa8
21. srp 2017 09:14 #11942
Svět oken ( www.svet-oken.cz/cz/ ) mohu jedině doporučit. Musím říct, že jsme byli až překvapeni, jak hladce celá spolupráce proběhla. Co oceňujeme nejvíce je fakt, že okna jsou české výroby (dokonce jsme se byli podívat i v jejich závodě a máme to garantováno i ve smlouvě) a pak nás také mile překvapilo, že ze strany firmy byly dodrženy všechny lhůty, na kterých jsme se domluvili.

Odpověď od MonikaKor
24. zář 2017 13:45 #12143
Slyšela jsem, že okna od Světa oken jsou české výroby... Je tomu tak? Jinde jsem totiž zase četla, že to tak není... Děkuji za odpověď.

Odpověď od jamka.kam
23. říj 2017 14:15 #12326
Dobrý den, ano je tomu tak. Svět oken dodává okna, která jsou české výroby. Pokud byste snad váhala, tak oni tuto skutečnost mají ustanovenou přímou ve smlouvě…

Odpověď od Pavel
24. čvn 2019 14:32 #25023
Co se týče samotných oken - jsou nádherná. To je vše. Pěnoví a polystyrénoví zedníci „Pat“ & „Mat“ opravdu své práci rozumějí. Štuky nedohlazené do ztracena a nerovnost.

Po ukončení práce nám zedníci sdělili: ODPAD NEODVÁŽÍME, NENÍ TO VE SMLOUVĚ.

Při telefonickém rozhovoru s vedoucím pobočky v Děčíně p. Janou Göttlichovou nám bylo řečeno: odpad dejte vedle popelnice s komunálním odpadem.

Paní J. Göttlichová asi vůbec neví, že tento stavební odpad nepatří do komunálního odpadu, ale patří do příslušného sběrného dvora.

Fotografie s odpadem
kysap.sweb.cz/bordel/01.jpg

Úklid prostoru po práci by neměl být věcí smlouvy, ale vizitka dobré firm
y.
Přílohy: