Hořák mám z nedaleké půjčovny.Ten maličky co jsem měl byl na dvě věci! Velikým to jde docela dobře, fouká mírný vítr a tak mě to aspoň nepeče.
Horší je to jen v místech kde jsou odpady a chráničky.Snažil jsem se je vyřezávat přesně ale stejně se musel zbytek domáznout gumoasfaltem.
Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Montáž kuchyně svépomocí (díl. 40)
Koupě a rekonstrukce domu v Albánii: jak to celé začalo (1/3)
Zahradní koupací jezírko s vodopádem svépomocí za 200 tisíc
Jak postavit modřínový plot z prken