Dobrý den
Máte někdo zkušenosti a nebo jste o tom někdo přemýšlel
http://www.svitidla-osvetleni.cz/lankove-systemy.html
Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Vlastní pozemek pro zařízení staveniště nestačil
Jak jsem svépomocí dělal záklop stropu z OSB desek
Jak jsme krotili krov
Koupě a rekonstrukce domu v Albánii: jak jsme koupili a přepsali nemovitost (2/3)