Ahoj stavebníci,
chci se zeptat jaký je nejpoužívanější typ kari sítí???
150*150*6 nebo 150*150*8 ??
Myslím si, že oka 100*100 se do základu nehodí ne?? Díky
Majkííí a Kačka16. 8. 2013 8:13:23
Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Jak jsem vybudoval pochozí půdu na vazníkové střeše
Koupě a rekonstrukce domu v Albánii: jak jsme celý dům opravaili v rekordním čase (3/3)
Vlastní pozemek pro zařízení staveniště nestačil
Jak jsem svépomocí dělal záklop stropu z OSB desek
Majkííí a Kačka16. 8. 2013 8:13:23
Já si myslím, že běžně se používá 150x150x6, ale záleží na síle betonu, ploše, zatížení, atd.
Dělal bych to podle projektové dokumentace.
Zdar.