Betonování pásů

Autor: Martin a Jana (4 příspěvky)
31. 3. 2010
0 komentářů
Betonování pásů
Příspěvek stavebníka
V pátek 19.března jsme měli objednané mixy s betonem B15 na zalití pasů. Vše se pořádně obednilo, aby betonu bylo co nejméně. Díky všem, kteří pomáhali. Byla to makačka rozhánět beton.
Kniha Hrubá stavba svépomocí

Plánujete stavbu svépomocí? S touto knihou postavíte hrubou stavbu v profesionální kvalitě.

Stáhnout knihu

Nakonec se vešlo do pasů 26 kubiků. Za dopoledne bylo zalito. Poté se zapíchali roxory průměr 12mm, 1,5metru dlouhé a po jednom metru. Nechali sme je koukat 60cm nad betonem pro navázání dvou řad ztraceného bednění. Odpoledne ještě zbyl čas na provizorní oplocení pozemku.

Pomohl vám tento obsah?
Sdílejte ho s přáteli...
... nebo mu přidejte hodnocení
Přidávat hodnocení může pouze přihlášený stavebník
O autorovi
Martin a Jana
Martin a Jana
4 příspěvky
Víte, že můžete také vytvářet příspěvky? Kvalitní příspěvky finančně odměníme. Zobrazit více informací

Nové články do e-mailu
Sledujte nás