Jeden pozemek jsme původně našli na jedné straně vesnice, ale konečná volba padla na lokalitu na druhém kraji obce s kompletně zasíťovanými 8 pozemky, z nichž jeden je náš. Přesvědčili nás sousedé a známí v okolí, cena a vlastně celkový dojem oblasti. Doposud jsme společně žili v bytě v centru města, ale všechny nás učarovala poklidná energie plynoucí z obyvatel a vřelého přijetí našich budoucích sousedů a přátel. Nyní je konec února a řešíme projekt. Komplikace způsobuje, že jsme na hraně, ale přesto v Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří. Snad tím prokličkujeme a stavba "svépomocí" dopadne tak, jak si představujeme.
Kíťa26. 8. 2016 7:07:19
stavěli jste někdo nebo stavíte na CHKO na orný nebo jiný zemědělský půdě? (Např. neúrodný)