Pana projektanta velmi doporučujeme nejen kvůli ceně, která byla pro nás přijatelná, ale hlavně kvůli rychlosti, za kterou projekt vypracoval. Všude slýchýme problémy, kdy se stavebníci se svým projektantem nemohou domluvit, stále čekají, jsme byli opravdu mile překvapeni, jelikož nám projekt předal po 10 dnech od zadání požadavků !!!! a to se vším všudy, nic nechybělo a výsledný efekt naprosto odpovídal našim představám. Chtěli jsme hlavně hodně světlý interiér, čehož dosáhneme velkými rohovými okny a francouzskou sestavou v obýváku.
daja25. 10. 2014 19:26:08