Vzhledem k tomu, že jsem si se stavbou užil starostí už teď dost, tak mě všichni uklidňují, že teď už to bude jenom sranda, viz ve stylu "dej cihlu k cihle, těsto do díže...." Tak jsem na to vcelku zvědav... No ale je třeba říci, že jsem opravdu rád, že už máme snad to nejhorší za sebou, a teď už to bude "čistá práce" ve smyslu alespoň v suchu .