23.6-.24.6.2012 o tomto víkendu jsme se vrhli na ztracené bednění, dělali jsme ho ve 3lidech, taťka míchal beton, přítelkyně zalévala bednění a já ho usazoval a rovnal. Bednění jsem měl spočítané skoro přesně, zbyli mi 2ks. Zdělali jsme asi 7tun písku, a téměř celou paletu cementu.
Plánujete stavbu svépomocí? S touto knihou postavíte hrubou stavbu v profesionální kvalitě.