Stavební materiál za pohádkové ceny? Se slevovými kupóny žádný problém

Redakční

Stavba vysněného domku je sakra drahá záležitost. A protože my, Češi, jsme mistři akčních nákupů, nenecháme si ujít žádnou příležitost, kdy můžeme ušetřit.

Letáky supermarketů nám pravidelně nabízejí zlevněné jídlo, drogerii, oblečení nebo domácí potřeby. Téměř všichni během roku využíváme slevy nebo slevové kupóny a pro některé z nás se staly doslova koníčkem. A proč taky ne? Slevové kupóny bezesporu šetří vaše peněženky a pocit z dobré koupi je k nezaplacení. Své o tom ví také svépomocníci Daniela a Karel, kteří při nákupu stavebního materiálu využili hromadu slev na www.stavtevyhodne.cz.

Slevy na jednom místě

“Při sestavování rozpočtu na stavbu domu jsme zjistili, jaké ohromné výdaje nás čekají. Jako při každém nákupu mě napadlo, že se podívám po akčních nabídkách. S velkým nadšením jsem narazila na slevové kupóny, díky kterým jsme ušetřili několik desítek tisíc. A za ušetřené peníze koupíme nové vybavení,” říká Daniela.

Slevy není nutné nijak složitě hledat. Spoustu z nich stejně jako Daniela s Karlem najdete na jedné webové stránce www.stavtevyhodne.cz. Nejde ovšem o žádný výprodej. Portál nabízí slevy na výrobky vysoké kvality, bez kterých se stavba rodinného domu jen tak neobejde.

Vyplněním jednoduchého formuláře získáte slevu ve výši 30 až 50 % na zdivo Porotherm, střešní krytiny Tondach, komínové systémy Schiedel, potrubí Pipelife, dveře a okna Vekra nebo koupelny a kuchyně Siko.

Kvalita za pakatel

“Přesvědčili jsme se, že šetřit se dá i bez ztráty na kvalitě. Využili jsme slevy na cihly, střešní tašky a komín a tím jsme ušetřili přes 100 tisíc korun. Materiály jsem navíc znal z videí na Svépomocí.cz, a proto vím, jak se používají v praxi,” dodává Karel.

Jak říká Karel, řada produktů si zahrála hlavní roli ve Svépomocí ŽIVĚ. Pálené cihly Porotherm jsme například použili v té nejdůležitější etapě, a to při zakládání první řady cihel. Nyní jsou k dostání se slevou až 35 %.

Podívejte se na video, ve kterém jsme použili střešní krytinu Tondach se speciálním povrchem, který zajišťuje rovnoměrné tání sněhu, brání sesuvům sněhových lavin a tvoření ledových svalků. Tu si nyní můžete pořídit o 31 % levněji

Naši svépomocníci nakonec využili komínový systém Schiedel, na kterém ušetřili 35 % z celkové ceny. Jak se takový komín staví a několik užitečných tipů se dozvíte ve videu z našeho workshopu, který navštívil technický ředitel společnosti Schiedel.

Stavební horečka může začít

Pokud přemýšlíte, kde při stavbě ušetřit, neubírejte na kvalitě. Vyzkoušejte kupóny na www.stavtevyhodne.cz, které vám mohou ušetřit více jak třetinu nákladů za vysoce kvalitní stavební materiály. To přeci stojí za úvahu.