Pozemek

Příspěvek stavebníka

Pozemek jsme našli dříve než jsme čekali. Původně jsme koupili byt v nižší panelákové zástavbě a tak jsme na pozemek nespěchali. Oblast jsme měli vyhlídnutou, a jelikož se zde začali zvedat ceny, koukli jsme čas od času na internet, ale nic moc tam nebylo. 

Michal už psal i na pozemky, které nebyli zrovna ideální, ale chtěli jsme pozemek větší a někde blízko vody. Tyto podmínky jsme si dali a chtěli se jich držet.

Po nějakém tom měsíci se nám ozval realitní makléř, který měl tuto oblast tak říkajíc pod palcem. Domluvili jsme se na prohlídce a jeli jsme po 4 pozemcích v okolí s tím, že poslední je dle něj ten nejvíc TOP, ale není ještě na internetu, tak proto není ani prodán. Pro nás to znamenalo, že nám dá realitní makléř více času na rozmyšlenou, než jej nabídne oficiálně a my jsme byli prvními zájemci. 

Měl pravdu, byl TOP - velký 1688 m2 a pod kopcem je přehrada. Splňoval vše a jelikož jsme na koupi nespěchali, stačila pouze záloha. Pozemek budeme převádět a kupovat zhruba rok po složení zálohy to je 6-7/2019.

Fotogalerie

Pozemek
Pozemek<br />pozemek
koordinační situační výkres
Předchozí článek autora
30.05.2019 07:15 3358 zhlédnutí
Projekt domu
Výběr projektanta pro nás byl jednodušší, ale věříme že to pro některé nemusí být takoví med. My...

Stavební etapa: výběr, zaměření a koupě pozemku

Název položky Cena
cena pozemku 1688 m2 1 050 000 Kč
provize RK 50 000 Kč
Celkem 1 100 000 Kč