el.sloupek a co dál?

Masterjay
11. dub 2019 16:52 #24707
Dobrý den, měl bych dotaz ohledně el.připojení pozemku.

V tuto chvíly je natažen kabel vč el.sloupku pro novou lokalitu o 8 pozemcích. Ještě budou do konce toho to měsíce přemisťovat sloup el.vedení.
Co vim od stavbyvedoucího této akce. Ještě na konec musí proběhnout kolaudace.

A já se ptám, jestli v tuto chvíly můžu něco udělat? Co se týče zabudování svého elektroměrnýho pilíře, rozvaděče atd...

Děkuji za odpověď

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Jiří
15. dub 2019 08:25 #24722
Jestli je ten el. sloupek co tam už stojí ten, ke kterému se máte připojit, pak jste na tom asi stejně jako my, když jsme čekali na dokončení (kolaudaci elektriky) u nás. Nejprve jsme vyřídili "smlouvu o připojení" s EONem (na tu není potřeba aby to měl EON zkolaudované). V dokumentu od nich jsou popsané nějaké obecné podmínky pro připojení (jaký kabel použít, apod.). Pak jsem podle toho postavil elektroměrný pilíř a sehnal na to revizi. A jakmile vše EON zkolaudoval, tak jsem už jen uzavřel "smlouvu o sdružených službách" (bez kolaudace EON rozvodů a bez revizní zprávy na náš elektroměrný sloupek tohle nešlo). Krátce poté nás připojili a my začali "svítit".
Jestli už EON má zkolaudováno nebo ne, a jestli tedy už mám posílat žádost nebo ne jsem zjišťoval přes nějakého technika co měl naši ulici na starost. Číslo na něj jsem získal přes infolinku EONu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Masterjay
15. dub 2019 09:25 #24723
Děkuji za odpověď.

Napíšu stavbyvedoucímu, jestli bude vědět víc. Určitě poradí...:-)

Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.