Důvody, které vás přesvědčí, proč zvolit produkty HELUZ

15. 4. 2021
Inspirace
Žádné komentáře

Jestliže přemýšlíte, jaký systém pro zdivo a na svou stavbu zvolit, pak čtete správně.

HELUZ FAMILY 2in1

Cihly HELUZ FAMILY 2in1 svými tepelně-izolačními vlastnostmi předběhly svou dobu i normy už před 10 lety. A svůj náskok si drží stále. Například zdivo šířky 440 mm splňuje stávající normy pro pasivní domy i bez potřeby dodatečného zateplení. V šířce 500 mm pak cihly plněné patentovaným způsobem polystyrenovými kuličkami dosahují těch nejlepších tepelně-izolačních hodnot.

Důvody, které vás přesvědčí, proč zvolit produkty HELUZ

Překlad HELUZ FAMILY 3in1 nosný

Jak všichni víme, nejvíce tepla prochází přes okna, a to jak v zimě z domu ven, tak v létě zvenku dovnitř. Tomu ale umí zabránit dobrá stíníce technika. Zároveň ale všichni chceme, aby tato technika nekazila našemu domu vizáž.

O to vše se nám skvěle postarají nosné roletové a žaluziové překlady pro uložení schránek venkovních rolet a žaluzií, které brání jak přehřátí domu, tak úniku tepla ven. Překlady jsou zcela skryty pod omítkou.

Nový PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má ještě lepší tepelně-izolační vlastnosti než jeho předchůdce. Stínící techniku si do něj můžete osadit jakoukoli, a to i dodatečně. Kromě toho i samotná montáž je jednodušší – PŘEKLAD HELUZ FAMILY 3in1 se ukládá jen do lepidla, nikoliv do klasické malty.

Důvody, které vás přesvědčí, proč zvolit produkty HELUZ

Akustická izolace s cihlami HELUZ

Mít doma ticho, klid, nebýt rušen sousedy ani projíždějícími auty, to je představa každého, kdo si staví svůj vysněný dům. I na toto myslí HELUZ se svým přelomovým zdivem HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušená, což je bezkonkurenční cihla pro mezibytové příčky. Má sice jen 21 cm, ale kvality zvukově-izolačních vlastností dosahuje jako třicítka.

Kromě zvukové izolace a redukce konstrukčního hluku dosahuje také výrazně lepších tepelně-izolačních vlastností.

Do sortimentu akustických cihel patří také blok HELUZ AKU Z 17,5 pro nosné i nenosné zdivo. Toto zdivo má nadstandardní vzduchovou neprůzvučnost a velmi dobrou tepelnou akumulaci.

Důvody, které vás přesvědčí, proč zvolit produkty HELUZ

Doplňkové cihly pro konstrukční detaily

Výrobci zdiva HELUZ myslí i na pohodlí při výstavbě domu a snaží se zjednodušit a zrychlit celou realizaci. Vsadili tedy na kompletnost systému pro obvodové a vnitřní zdivo. A zejména všech konstrukčních detailů řešených doplňkovými cihlami pro rohy, ostění a parapety, prvky pro komíny, překlady, stropy i střechy.

HELUZ vám tak nabízí kompletní řešení v podobě skládačky jako je lego. Nemusíte tedy žádný komponent hledat jinde a ztrácet tím čas a – řekněme si upřímně – nervy. Kromě toho máte také záruku, že na sebe jednotlivé prvky navazují a mají stejné technické parametry.

Důvody, které vás přesvědčí, proč zvolit produkty HELUZ

Malta HELUZ SIDI

Kompletní systém nám pak doplní nová, z výroby předem připravená tekutá malta HELUZ SIDI, do níž se na stavbě již nic nepřidává. Aplikuje se válečkem jako při malování stěn. Není tedy zapotřebí mít na stavbě vodu, elektřinu ani žádné drahé pomůcky.

Stavebníci jsou s maltou HELU SIDI velmi spokojení. Ušetří s ní pracovní síly a celý proces si výrazně zjednoduší. Přidáte se k nim?

Důvody, které vás přesvědčí, proč zvolit produkty HELUZ