Základová deska zimu přežila a konečně se mohlo začít, započít stavební rok 2011. Koupili jsme hydroizolaci, na základovou desku padlo celkem 50 kg hydroizolace Hydroseal. Byla to celkem rychlovka, vyměření pásů 1m kolem dokola a pod nosné zdivo. Druhý den jsme mohli lepit ipu. Vzhledem k radonovému průzkumu, který dopadl velmi dobře, nebylo nutno dávat protiradonovou lepenku, ale stačila pouze obyčejná. Lepení šlo taky hladce, s manželem jsme měli hotovo za jedno dopoledne. No trochu nám pochybělo, ale druhý den jsme dokoupili zbytek a dolepili.
David a Eva31. 3. 2011 18:20:54