Ahoj stavebníci,
Máte tady někdo nějakou zkušenost s malováním barvou s pilinami ??
Koupili jste to už namíchané nebo jste si to míchali sami??
Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Koupě a rekonstrukce domu v Albánii: jak jsme celý dům opravaili v rekordním čase (3/3)
Vlastní pozemek pro zařízení staveniště nestačil
Jak jsem svépomocí dělal záklop stropu z OSB desek
Jak jsme krotili krov