Dosud jsem pro RD uvažoval o titnazinku na okapy, ale nyní mi přišla jedna na bídka na klepmířinu z hliníku.
O tom jsem toho moc neslyšel, jaká jsou výhody/nevýhody hliníku na střeše ?
Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Koupě a rekonstrukce domu v Albánii: jak jsme celý dům opravaili v rekordním čase (3/3)
Vlastní pozemek pro zařízení staveniště nestačil
Jak jsem svépomocí dělal záklop stropu z OSB desek
Jak jsme krotili krov