Ahoj všem,
také jsme se odhodlali ke stavbě RD svépomocí.
Mohli bychom vás poprosit o radu, nebo spíše o tip na levnou pálenou střešní tašku?
Děkuji
Štěpánka
Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Koupě a rekonstrukce domu v Albánii: jak jsme celý dům opravaili v rekordním čase (3/3)
Vlastní pozemek pro zařízení staveniště nestačil
Jak jsem svépomocí dělal záklop stropu z OSB desek
Jak jsme krotili krov