Zdravím, potřeboval bych zjistit, jestli jste už někdo dělali venkovní fasádu bez zateplení pouze tepelněizolační omítkou?
Zajímá mě cena a jakou vrstvu jste dělali. Díky za všechny odpovědi. ;)
Akce na stavební materiály, nová videa a postupy...
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů
Koupě a rekonstrukce domu v Albánii: jak jsme celý dům opravaili v rekordním čase (3/3)
Vlastní pozemek pro zařízení staveniště nestačil
Jak jsem svépomocí dělal záklop stropu z OSB desek
Jak jsme krotili krov