Naučte se: Jak položit svépomocí dlažbu nebo nalepit obklady v koupelně - pozvánka na sobotní workshop 21.10.2017

Chtěli byste se svépomocí pustit do pokládky dlažby nebo lepení obkladů? Váháte, zda je možné pokládku svépomocí bez předchozích zkušeností správně provést? Plánujete pokládku, ale nevíte jak místnost rozměřit, abyste minimalizovali dořezy dlaždic? V sobotu 21.10.2017 pořádáme workshop, na kterém se od profesionálního obkladače Romana Havlíčka naučíte kompletní postup lepení obkladů a dlažeb v interiéru.
Inspirace
Stavebník: ŽIVĚ 1
15. 10. 2017

Na workshopu se dozvíte, jak připravit různé typy podkladu (beton, anhydrit, sádra, jádrová omítka,...) před lepením obkladů a dlažby. Kdy je možné s realizací obkladů a dlažby začít v souvislosti s vlhkostí podkladu, a jaké nářadí si připravit. Ukážeme si, jak rozměřit místnost, abyste se vyhnuly nechtěným dořezům. Zda začít s lepením obkladů na stěny nebo dlažby na podlahu, a v jakém okamžiku osadit koupelnovou vanu či sprchovou vaničku. Na workshopu uvidíte:

  1. Jakou použít stavební chemii pro úpravu podkladu před lepením obkladů a dlažeb
  2. Jaké nářadí budeme pro realizaci potřebovat
  3. Jak řešit místa ostřikovaná vodou (sprchový kout)
  4. Zda začít lepením obkladů nebo pokládkou dlažby
  5. Jak místnost rozměřit a začít
  6. Zda nanášet lepidlo na obklady nebo na stěnu
  7. Jak si poradit v místech vnějších rohů

Odvážní návštěvníci si budou moci každou fázi realizace obkladů a dlažby v koupelně vyzkoušet. Přijeďte se v sobotu 21.10.2017 od 14 hodin podívat, jak postupovat při realizaci obkladů a dlažby. Načerpejte praktické tipy od profesionálů.

Galerie

Hledáte výhodnou cenu?

Pomůžeme Vám se získáním cenové nabídky. Napište co sháníte.

Chci poradit od odborníka

Nevíte si rady a potřebujete pomoci? Spojte se s námi, rádi Vám pomůžeme.

Komentáře