V září jsme si udělali výlet do Prahy, máme to cca 2 hodinky autem. Konal se tam veletrh For Arch. Navštívili jsme samozřejmě i stánek Svépomocí.cz a registrovali jsme se do soutěže o okna (nevyhráli jsme :-P :-D ). Nejen, že naše dětičky (3 roky, 3 měsíce) ho přežili v dobré náladě, ale hlavně manžel domluvil slevu na cihly s pánem z Porothermu, se kterým jsme byli v kontaktu již dříve. Také jsme si prohlídli nádherná koupací jezírka, o kterém sníme na naši zahradu. V říjnu jsme si ve stavebninách v našem městečku domluvili objednávku cihel se slevou, která měla omezený čas pro objednání. Bohužel stále stavba vázla na povolení.
Zdeněk11. 4. 2016 0:21:55