Již ve čtvrtek 4. října, začíná mezinárodní veletrh FOR INTERIOR, který bude opět plný nábytku, interiérů a bytových doplňků.

04.10.2018 00:00 727 shlédnutí
Redakční

Letňanský veletržní areál PVA EXPO PRAHA tradičně přivítá několik stovek domácích i zahraničních vystavovatelů z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků. Ti se představí v rámci 10. ročníku největšího podzimního veletrhu nábytku FOR INTERIOR, který v Praze proběhne již v termínu 4.–7. 10. 2018.

Kromě interiérů, nábytku a bytových doplňků, potřebných k zařízení bydlení, se letos v rámci veletrhu objeví tři nové zajímavé koncepty. Bude se jednat o ZÓNU KVALITNÍHO SPÁNKU, která uceleným způsobem představí výrobce a zástupce domácích i světových značek postelí, matrací, ale také se zaměří na osvětu zdravého a kvalitního spánku. Jak starý nábytek dostává druhou šanci, zjistíte v sekci věnované VINTAGE STYLU. A o rozruch se jistě postará Hala 6, která bude celá patřit celoevropsky oceňovanému umělci Joe Muczka jr., který v rámci MUCZKA HALL ukáže, jak lze dnes propojit umění s nejrůznějšími produkty a službami. Těšit se tak můžete nejen na jeho obrazy, ale i originální interiérové doplňky a produkty s jeho designem.

Nedílnou součástí je i souběžně probíhající veletrh FOR GASTRO & HOTEL, který je určen jak pro odbornou, tak laickou veřejnost se zaměřením na vybavení a provoz hotelů, restaurací či kaváren.
Po celou dobu konání veletrhu budou v rámci doprovodného programu probíhat další kreativní workshopy, přednášky a atraktivní soutěže, jako např. soutěž s TV bydlení o kuchyň v hodnotě 100 021 Kč včetně DPH.

Charakteristika:

Veletrh FOR INTERIOR je největším podzimním veletrhem nábytku v ČR.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany
Kdy: 4.–7. 10. 2018

Odkaz: www.forinterior.cz

Začíná podzimní akce na stavební materiály, pozor slevy až 50 %!
Předchozí redakční článek
26.09.2018 08:35 1439 shlédnutí
Začíná podzimní akce na stavební materiály, pozor slevy až 50 %!
Komerční
Hledáte nejvhodnější stavební materiál pro váš dům? Využijte akce významné společnosti stavebního...
Chytrá nepálená cihla je lepší než zvlhčovač vzduchu
Následujicí redakční článek
19.10.2018 08:05 423 shlédnutí
Chytrá nepálená cihla je lepší než zvlhčovač vzduchu
Komerční
Mikroklima místnosti, nebo-li tepelně-vlhkostní podmínky ovlivňují náš pocit pohody či nepohody....

Nové články na Svépomocí.cz

Související články