Již ve čtvrtek 4. října, začíná mezinárodní veletrh FOR INTERIOR, který bude opět plný nábytku, interiérů a bytových doplňků.

04.10.2018 00:00 995 zhlédnutí
Redakční

Letňanský veletržní areál PVA EXPO PRAHA tradičně přivítá několik stovek domácích i zahraničních vystavovatelů z oblasti nábytku, interiérů a bytových doplňků. Ti se představí v rámci 10. ročníku největšího podzimního veletrhu nábytku FOR INTERIOR, který v Praze proběhne již v termínu 4.–7. 10. 2018.

Kromě interiérů, nábytku a bytových doplňků, potřebných k zařízení bydlení, se letos v rámci veletrhu objeví tři nové zajímavé koncepty. Bude se jednat o ZÓNU KVALITNÍHO SPÁNKU, která uceleným způsobem představí výrobce a zástupce domácích i světových značek postelí, matrací, ale také se zaměří na osvětu zdravého a kvalitního spánku. Jak starý nábytek dostává druhou šanci, zjistíte v sekci věnované VINTAGE STYLU. A o rozruch se jistě postará Hala 6, která bude celá patřit celoevropsky oceňovanému umělci Joe Muczka jr., který v rámci MUCZKA HALL ukáže, jak lze dnes propojit umění s nejrůznějšími produkty a službami. Těšit se tak můžete nejen na jeho obrazy, ale i originální interiérové doplňky a produkty s jeho designem.

Nedílnou součástí je i souběžně probíhající veletrh FOR GASTRO & HOTEL, který je určen jak pro odbornou, tak laickou veřejnost se zaměřením na vybavení a provoz hotelů, restaurací či kaváren.
Po celou dobu konání veletrhu budou v rámci doprovodného programu probíhat další kreativní workshopy, přednášky a atraktivní soutěže, jako např. soutěž s TV bydlení o kuchyň v hodnotě 100 021 Kč včetně DPH.

Charakteristika:

Veletrh FOR INTERIOR je největším podzimním veletrhem nábytku v ČR.

Kde: PVA EXPO PRAHA, Letňany
Kdy: 4.–7. 10. 2018

Odkaz: www.forinterior.cz

Ideální hypotéka pro stavbu či rekonstrukci svépomocí
Předchozí redakční článek
29.10.2018 11:23 3847 zhlédnutí
Ideální hypotéka pro stavbu či rekonstrukci svépomocí
Redakční
Získat hypotéku je díky zvyšujícím se kritériím čím dál těžší. Pro většinu lidí, kteří chtějí...
Navštivte již 12. ročník veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV v Plzni.
Následujicí redakční článek
22.10.2018 08:15 460 zhlédnutí
Navštivte již 12. ročník veletrhů MODERNÍ DŮM A BYT & ŽENA A DOMOV v Plzni.
Redakční
Veletrh bydlení a stavebnictví „MODERNÍ DŮM A BYT“ a veletrh kosmetiky, módy, zdravého životního...

Nové články na Svépomocí.cz

Redakční
Hrubá stavba
75 fotografií ze stavby  e4 domu!
Komerční
Dokončení stavby
Markýzy pro fasádní okna FAKRO
Příspěvek stavebníka
Hrubá stavba
Střecha, dodělávky, nákupy

Související články