Výběr projektanta

Autor: Lukas (5 příspěvků)
Kategorie: Projekt domu
25. 1. 2019
5 komentářů
Příspěvek stavebníka

Ahoj, právě jsem ve fázi výběru projektanta a chci se Vás zeptat, podle jakých kritérií jste vybírali toho svého, zda byste mě poradili na co si dát například pozor, kde hledat, na co se při první schůzce zaměřit apod. Nabídka projektantů je obrovská, ale jak vybrat toho správného, abych za své penize ziskal kvalitni práci. Samozřejmě reference, ale ty jsou nejlepší od známých, kteří budou opravdu upřímní a dá se jim věřit. Nikoho takového ale nemám, kdo by v naší lokalitě v krátké minulosti stavěl. Je zde někdo z Blanenska, Boskovicka, kdo by mi někoho mohl doporučit?

Projekt bude individuální, mám docela jasnou představu o tom co bych chtěl a ani po hodinách strávených prohlížením typovych projektů jsem nenašel to co bych si představoval. Vymyslel jsem a namaloval náčrt, se kterým mám v plánu jít za někým kdo mě to doladí a dá tomu finální podobu. Domek by to měl být zděný se zateplením, obytné podkroví, jednoduchý obdélníkový tvar, sedlová střecha, el. kotel + krbova vložka s pruduchy do ostatních mistnosti, teplovodni podlahové topení, zastavěná plocha cca 100m2. Co nejvice prací si chci dělat sám případně se zedníkem a i proto chci mít projekt kvalitní, aby podle něj mohl stavět i lajk. Za všechny rady, typy a doporučeni děkuji.

Lukáš