Editor článku - vložení obrázku

Petr
19. dub 2019 21:07 #24735
Zdravím,
lze nějak jednoduše vložit přímo do článku (do textu) obrázek, případně YT video?

Momentálně tam je tlačítko "Fotogalerie", ale to vloží obrázky na konec článku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Tereza Zemánková
23. dub 2019 09:17 #24736
Dobrý den, Petře, předám Váš dotaz kolegyni, která spravuje články stavebníků. Pošlete mi prosím titulek článku, jestli jste ho již vytvořil jako koncept? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Odpověď od Petr
23. dub 2019 09:30 #24737
Nejde mi o konkrétní článek. Spíš jsem se jen chtěl zeptat, zda-li to lze. Např. v tomto článku www.svepomoci.cz/stavba-domu/zaklady-a-d...zakladova-deska.html jsou obrázky i v textu. Ve většině pak je obsah článku holý text a na konci fotogalerie.

Odpověď od Jana Kouřilová
25. dub 2019 09:56 #24742

Petr napsal: Nejde mi o konkrétní článek. Spíš jsem se jen chtěl zeptat, zda-li to lze. Např. v tomto článku www.svepomoci.cz/stavba-domu/zaklady-a-d...zakladova-deska.html jsou obrázky i v textu. Ve většině pak je obsah článku holý text a na konci fotogalerie.

Dobrý den Petře,
do záložky media vložíte URL adresu videa z YOUTUBE a video se vloží na začátek článku.
Fotografie lze vkládat v průběhu psaní článku, nemusíte je vkládat jen do fotogalerie. Kliknete si na kolonku "obrázek" a vložíte si ho ze souboru resp.z vašeho PC.
Nebo mi písnete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., napíšete mi název článku, abych si ho mohla najít a pošlete mi fotografie kam je chcete přímo umístit a já vám je tam umístím. Stačí do článku napsat pod daný text "zde foto 1" a v příloze mi pošlete název fotky "foto 1" atd. :-)
Kdyžtak mi do meilu napiště své tel.číslo a já vám zavolám a vysvětlím.

Mějte pěkný den,

Jana Kouřilová